28 Kasım 2011 Pazartesi

NE VAR NE YOK ?

Herkese Günaydınlar ve  iyi haftalar dileyerek başlamak istiyorum.

Umarım şu soğuk ama yağmursuz , çamursuz hafta sonunu güzel geçirmişsinizdir.Acaba ben bu hafta sonu ne yaptım ? Malum C.tesi ne yapılır seçeneklerini sunmuştum size.Benim arasından tercihim yemek, kahve ve dost sohbeti oldu.Sevgilim le ikimiz can dostlarımızın evinde yemek davetindeydik , çok keyifli bir akşam geçirdik sayelerinde sağ olsunlar , var olsunlar :) ee tabi c.tesi gününü eşe , dosta adayınca pazar gününü aileyle geçirmek gerekti , bizde semtimizdeki bir cafede kahvaltı yaptıktan sonra erken saat olmasını ve yolların kalabalık olmamasını fırsat bilerek Beylikdüzü'nden ver elini Bayrampaşa İkea ve Forum İstanbul yaptık.gezdik tozduk acaba neler gördür neler beğendik ?

Öncelikle İkea ya hayran olduğumu belirtmek isterim , her bütçeye , her tarza uygun bir şey bulmak , hem sade hem şık olmak mümkün orda . İndirimleri , fırsatları bol seçeneği çok.En sevdiğim alanları örnek yatak odası,yemek odası,mutfak vs. bölümleri . Alacağınız ürünün sahip olduğunuz m2 aralığına göre örnek daire gibi hazırlamışlar.ee tabi yılbaşı yaklaşır da ikea yılbaşı ürünü çıkarmaz mı ?her yeri çam ağaçlarıyla süslemez mi ? Aşağıda ikeadan  bir kaç yılbaşı ürünü bulabilirsiniz ? Ben aralarından bir kaçını aldım bile :)

daha nelerrr var nelerr en kısa zaman da gidin görün derim :)

Forum İstanbul sabah saatleri olmasına rağmen yinede kalabalıktı , çocuklar için 3 boyutlu dinazor sergisinin etkisi büyüktü tabi.Bir kaç mağaza baktım  ama ailecek , cümbür cemaat birşey seçmek , oyalanmak , denemek , kombin yapmak zor oluyor. ee nede olsa ailemizin 4 de 2 si erkek .zaten ben tek başına alışveriş yapmayı sevenlerdenim o yüzden başka zamana diyerek alışverişi erteledim bu seferlik .Ama son zamanlarda alıcaklar listemde neler mi var ?


Herkese mutlu günler :)

eld-iyi haftalar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...