23 Aralık 2011 Cuma

2011 VAZGEÇİLMEZLER

GOODMORNİNG :)
Evet bugün enejim yüksek hatta dün geceden beri yüksek peki neden çünkü yarın cumartesiii :) Neyse dikkatimizi dağıtmayalım :)

Bu sıralar herkes 2011 yılında kullandığı,vazgeçemediği,bitirdiği,beğendiği,bir daha asla almam dediği ürünleri analiz etmiş.Bende bir oda düzenlemesi sırasında size yardımcı olması açısından bu sene kullandığım ürünleri açıklamaya karar verdim.Hadi başlayalım :)

Yukarıda gördüğünüz ürünler cilt bakımım da kullandığım ürünler. Önceleri hep clinique ürünleri kullanıyordum çok da memnundum hala memnunum kremde o ürünlerden kalma yağsız bir krem ama başka markaları da denemekte yarar var dedim.
Lancester tonik ve yıkama jeli.Yağlı ciltlere uygun olan bir ürün .Gayet memnunum yıkama jelim bitmek üzere ama toniğim daha uzun bir süre eşlik eder bana ( günde 2 defa kullanmama rağmen)
vee
-Badem yağını her akşam yatmadan önce (kaş-kirpik fırçasıyla ) kaşlarıma ve kirpiklerime sürüyorum.Kaşımın yarısı bir kaza sonucu uçurduktan sonra başladım kendilerine .1 ay içinde kaşım eskisinden daha iyi bir hale geldi ve kirpiklerimde çok belirgin bir uzama olmasada acayip bir sıklık ve gürleşme oldu tavsiye edilir sadece biraz sabır gereklidir.


Ben biraz üşengeç yapılı olduğum için ve cildimde pek kuruluk olmadığı için oturup kremlenmek benim için fazla zahmetliydi.Çilekli ürünlere taktığım bir dönemde bu vücud kremini keşfettim.süper kokuyor.Watsons ın kendi ürünü tavsiye edilir.
 Diğerleri de  vs body splash.karamel vanilya karışımı kokular ama boğmuyor insanı .Vücudunuza sıkıp üzerinize bir şey giyseniz bile etkisini kaybetmiyor.
vee parfümlerim

-Dior midnight poison : Bir yanlışlık sonucu benim oldu :) aslında başka parfüm siparişi vermiştim kardeşime ama bunu almış çok hafif bir parfüm değil çoğu insan sevmeyebilir. Dior addict sevenler bu kokuyu da sevebilirler.Kış parfümlerimden bir tanesi.
-Lancome Hypnose:Tüm arkadaş ahalisi ve sevgilimin sen bu parfümü kullan dediği bir parfüm bu.Tenime giden bir parfüm olduğu için bende beğeniyorum kokusunu.İçinde afrodizyak olduğu söyleniliyor.Ağır bir parfüm değil tavsiye edilir.hem yaz hem kış kullanılabilir.
-Bvlgari Omnia green jade :Süper kokan bir parfüm aklımda parfüm almak yokken 3 saniye içinde alıp kullanmaya başladığım bir ürün içeriğini bilmiyorum ama çok değişik bir kokusu var .Öyle aman aman bir kalıcılığı yok ama yinede çok güzel.Yaz için ideal bir parfüm olduğunu düşünüyorum.

Yukarıda sıralamış olduğum tüm ürünler benim için 2011 in vazgeçilmesi oldu.2012 de de  yenilik arayışına girmediği sürece kullanacağım ürünler ve markalar olacak kendileri.Tavsiye edilir.:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...