2 Ocak 2012 Pazartesi

ZARA İNDİRİMİİ

Kaç gündür bugün , yarın , yeni yılın ilk haftası vs. diye tahmin yürüttüğümüz zara indiriminde hala ses seda yok :) Bazı bloglarda bugün başladığı , bazısında 5 ocakta yazıyor ama zara ailesi bu konuda ser verip sır vermiyormuş :) Sadece hafta içi bir gün başlayacağını söylemişler.Eğer bu konuda kesin bilgisi olan varsa bizi bilgilendirirse seviniriz . Heycanlıyız , bekliyoruz

Kafamda öyle şunu alıyım , bunu alıyım diye sabitlendiğim şeyler yok ama beğendiğim ve deneme sonucunda hoşuma giderse almayı düşündüğüm şeyler var.

Bu tarz botlar topuklarının şekli ve sert hatlarından dolayı pek hoşuma gitmezdi  ama bir kaç zara ziyaretimde zımba detaylarından ve daha yumuşak hatlarından dolayı beğenimi kazandı.

Bu etekle ilgili yazıları,kombinleri eminim diğer blogger arkadaşlarımızdan defalarca okudunuz.Benimde çok beğendiğim bir etek modeli eğer indirim zamanı bulamazsam başka markaları da tercih edebilirim.

:
Bu sıralar pembe takıntısı başladı bende ama canlı , fosforlu pembe :) Bu kazağı yakından görmedim ama rengi istediğim gibi bir pembeyse tercih edebilirim.

Herkese kolay gelsin :) 
0xx0 

3 yorum:

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...