19 Mart 2012 Pazartesi

TIRNAKÇI VE PRONAİL !

Son dönemlerde el ve ayak sağlığı üzerine açılan işletmeler oldukça çoğaldı.Sadece bu alan üzerine yoğunlaşan mekanlar hem görsellikleriyle hemde profesyonellikleriyle oldukça dikkat çekici.Bunlardan biride ilk olarak pronail adıyla açılan mekanların daha teenage mağazaları olan tırnakçı . Tırnakçının pronaillerden farkı daha renkli  bir iç dizayna sahip olması Bunun dışında içeride uygulanan işlemler diğer mağazalarla aynı. Shellac(kalıcı oje) , protez tırnak , manikür , pedikür çeşitleri ,el , ayak bakımı vb. uygulamaları olan Tırnakçının evimin çok yakınında olan Beykent Perla Vista mağazasını bir kaç kere ziyaret etme sansı buldum.Çalışanların güler yüzlülüğü ve ilgisi oldukça memnun edici. Özellikle tırnak bakımı üzerine uzman olmayan bir kuaförde yaptırdığım kalıcı oje denemesinin hayal kırıklığından sonra burada yaptırdığım uygulamadan oldukça memnunum . Yakınlarınızda bir pronail veya tırnakçı subesi varsa randevu alarak ziyaret etmenizi öneririm .
2 yorum:

  1. bende önümüzdeki pazar için randevu almıştım spa manikür - spa medikür ve cilt bakımı için acaba gidenler memnun mu diye araken seni buldum :) bende beykent perla vista'dakine gideceğim...umarım senin gibi memnun kalırım :)

    YanıtlaSil
  2. Randevu almanız iyi olmuş daha iyi ilgileniyorlar sizinle bende yakın bir zamanda kalıcı french için tekrar uğramayı düşünüyorum :) Pedikür ve cilt bakımı yaptırmadım ama ne zaman gitsem mutlaka yaptıran oluyor.İnşallah sizde memnun kalırsınız sevgiler :)

    YanıtlaSil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...