24 Mayıs 2012 Perşembe

İYİ Kİ VARSIN WATSONS !

Beyler  bazen bizim garip olduğumuzu düşünmekte haklılar bence çünkü bizim cinsimiz bir mağazaya aşkla bağlanabilecek bir tür ...Hiçç saçmalama demeyinnn :) Hanginizin yok içeri girdiği zaman eli boş çıkmadığı veya hafta da bir rutin bir şekilde gezmediği marketi :) Evli bayanların sebzeydi meyvaydı vb. alışverişlerinden bahsetmiyorum ...Daha çok kişisel alışveriş marketleri ..hem fiyat uygunluğundan dolayı hem de bol şeçeneğinden dolayı sen sevdiğimiz yerler oluyor. Bu mağazaların başını Watsons ve gratisin çektiği aşikar .Yine bir ne var ne yok diye içeri kafamı uzatma anında büyüsüne kapıldım ve 2 , 3 bişey aldım .Aldığım ürünler hepinizin bildiği ürünler ama özellikle tavsiye açısından yazmak istedim bu postu.

Garnier markası son bir kaç senedir kendini kanıtlamış bir marka bence .Özellikle hem peeling hem maske hemde yıkama jeli olarak kullanılan 3ü1 arada ürünü gerçekten çok başarılı .Evimizin demir başı gibi oldu .Bu kaçıncı tüp inanın hatırlamıyorum.
Özellikle yağlı bir cilde sahip olanlar için şiddetle tavsiye ediyorum 

Diğer bir ürünü ise;son dönemin modası renkli nemlendiriciler ..hemen hemen her markanın piyasaya sürdüğü bu ürün yağlı ciltler için hassas ürün kategorisinde bence ama garnierin hem fiyatı çok uygun hemde kapatıcılığı gayet ideal.
Bu ürünlerin yağlı ciltlere uygun olmadığını düşünsem de fiyatının uygunluğundan dolayı denemek istedim ve diğer denediğim benefit you rebel a göre çok memnun kaldım .Pudrayla destekleyince de (isteğe bağlı ) yağlanma veya parlama çok az miktardaydı.

Golde rose mat oje yakında haftanın ojesi bölümünde sizlerle :) 


İyi ki varsın Watsons :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...