31 Mayıs 2012 Perşembe

MAKE UP FOR EVER KAŞ KİTİ !

Herkese günaydınlar

Bu sıralar Türkiye'de mağaza açmasıyla ve sephorada satışa çıkmasıyla sevinilen makeup4ever markasını duymayan kalmamıştır herhalde.Duymayanlar için kısa bir özet geçeyim ; Mac ürünleriyle eş değer profesyonel ürünler satan bu marka özellikle HD adıyla piyasada olan kamera çekimlerinde yüzü pürüzsüz gösteren fondötenleriyle çokkkk meşhur.Onun dışında aklınıza gelebilicek her ürünü barındıran bu marka ayrıca mağazalarında makyaj eğitimide vermektedir.Şu an şehir merkezinde mağazası nerede var bilmiyorum ama Bahçeşehir tarafında oturuyorsanız veya yolunuz düşerse Akbatı Avm mağazasını mutlaka ziyaret edin. Fiyatlara gelirsek onlarda aşağı yukarı kaliteli ve ünlü markalarla eş değer ama öyle uçuk fiyatlar söz konusu değil ve ne yazık ki mağazalarında ( sephora hariç ) sadece belirli kredi kartları geçmektedir bilgilerinize .

O kadar metnini duyduktan sonra bitmek üzere olan bir kaç ürünümü bu markayla yenileme kararı aldım ..ve bu alışverişime ne zamanındır istediğim bir kaş kiti ekledim.

Kitin içinde bir adet tüp kaş jeli , 2 adet yayma ve boşluk doldurma vb. işlemlerde kullanıcağınız fırça var.Renk olarak 3 renk mevcut .Açık,orta ve koyu.Ben çok zift gibi durmaması için orta rengi tercih ettim ama  ürünü kullanma yoğunluğunuza göre rengini kendiniz ayarlayabilirsiniz.


Kullanımı çok kolay bu konuda endişeniz varsa kesinlikle tavsiye ederim.Ürünün uzunnnnn bir müddet gidiceğine emini çünkü nokta kadar bile alsanız 2 kaşınıza da yetiyor ve en önemli özelliği akmıyor ve hatta siz onu çıkarmak için etkili bir temizleyici kullanana kadar çıkmıyor :) Yani yaz aylarının nemine,sıcağına birerbir.


Benim kaşlarım seyret ( egzamadan dolayı dökülmeler yaşıyorum ) ve ne yazık ki küskün :) Kalem yerine bu ürünü kullanmak daha zevkli ve güzel geldi bana ..bu tarz bir ürün arayanlara duyurulur 
ayrıca bu ürünü keşfetmemi sağlayan Chichom a teşekkürler :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...