25 Mayıs 2012 Cuma

NİNE WEST SHOES !

Herkese günaydınlar

Bu yaz rahatlık ve gösteriş seçeneğiyle ön planda olan bir çok ayakkabı var.Ayakkabıcılar vitrinlerinde adeta yarış içindeler gibi geliyor bana.Bazıları eski modellerini allayıp pullayıp satmaya devam etse de hiç kuşkusuz her sene kendini yenileyen markalardan biri nine westtir. Bu senede bolca babet,loafer modeli tercih ederek yola devam etmiş.Tabi parlaklıktan geri kalmayan nine west daha çok abiye kategorisine giren ayakkabı,çanta ve alçak topuklu ayakkabılarda üretmiş.Son zamanlarda ayakkabı almayı düşünenleriniz varsa mutlaka ziyaret etmesini öneririm. Kendi mağazaları dışında YKM lerdede satışı bulunuyor bilgilerinize


Hiç kuşkusuz en beğendiğim model bu oldu. Elbiselerle ve özellikle ispanyol paça kotlarla bir bütün olabileceğini düşünüyorum :) 

Kendine özgü modeller yapan nine west bir tek aşağıda ki modeliyle çoğu kişiyi hayal kırıklığına uğratmıştır herhalde çünkü aşağıda ki ayakkabı Miu Miu nun sene başında çıkardığı ve tüm dünyaca bilinen bir modelinin tıpkısının aynısı gibisi :) 

ve loaferlar 


Aşağıda ki sneackers çok hoşuma gitti ama ne yazık ki hiç bir mağazasında bulamadım ve görmedim ..belki bir gün karşılaşırız :) 


Herkese mutlu ve bol kahkahalı hafta sonları :) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...