4 Mayıs 2012 Cuma

VANİLYA CLUB MAYIS AYI KUTUSU !

Geçen ay vanilya club kutusu kaliteli fakat göz doğurmayan şekilde olduğu için çoğumuzu hayal kırıklığına uğratmıştı fakat detaylı araştırmaları yapınca geçen ayın markalarını bir çok hollywood ünlüsünün kullandığını öğrendik zaten kutu içerisinde ki broşürleri incelerseniz bunu daha iyi anlacaksınız.Bu ay ki kutu oldukça zengin ve mutlu edici .Bakalım bu ay kutudan neler çıkmış ?


Bu ayın ürünleri yakından takip ettiğimiz ve sevdiğimiz markalardan oluşmuş en şaşırtıcı olanı swarovskinin parfümü olmuştur herhalde.


Yakınlarım da Bath&Body Work mağazası olmadığı için ürünlerini deneme fırsatı bulamamıştım ama bu vesileyle süper kokan bir body lotionum oldu .


GK Hair markasını diğer blogger arkadaşlarımın geçmiş zamanlardaki tanıtımlarından oldukça iyi hatırlıyorum o yüzden bu ürünleri en kısa zamanda deneyeceğim 

Benim pek güneş koruyucu sürme alışkanlığım yoktur , cildim yağlı olduğu için bide bunları sürersen iyice parlak olma tedirginliğinden hep uzak durmuşumdur.Aslında yaptığım doğru bir şey değil ama çokta güneşe çıkan bir insan olmadığım için bu minik 15 ve 50 koruma faktörlü kremciklerle denemeler yapıcam.

Herhalde çoğumuzu sevindiren ürün bu olmuştur.Yılbaşı döneminde bu ojeyi alıp alıp almamak konusunda çok kararsız kalmıştım ama kaderimde varmış döndü dolaştı benim oldu.En kısa zamanda haftanın ojesinde yerini alacak.

Bütün tırnaklarda çiçek,böcek sevmesem de serçe parmakta veya işaret parmağı gibi tek parmakta uygulanan stickerların daha hoş durduğunu düşünüyorum.İlerleyen zamanlarda uygulama için sıraya girdiler bile.

Swarosvki ve Azzaro nun  tester parfümleri paketleri açısından şık bir görüntüyle karşımıza çıktı.Azzaro erkek parfümü olduğundan kardeşime verdim ve test etti onayladı.Diğer parfümü ne yazık ki daha koklamadım :)

vee daha önce ojelerini , lip sticklerini denediğimiz Allesandro markasının dudak kalemi .


2 yorum:

  1. güle güle kullan canım güzel şeyler ne şeyler gelmiş

    YanıtlaSil
  2. Saol canım teşekkür ederim

    YanıtlaSil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...