12 Kasım 2012 Pazartesi

LİDYANA.COM-DİDEM'İN İZİ-YOU DESİGN-OSMANLI TAKI !

Herkese günaydınlar ve iyi haftalar

Geçen hafta lidyana.com dan verdiğim siparişler içlerinden birinin kişiye özel olmasından dolayı birazcık uzun biz zamanda elime geçti.İlk defa bu kadar sabırsızlıkla bir kargo bekledim  :)

Lidyana.com u uzun uzun anlatmama gerek yok sanırım zaten bir çok site,mail,video vs. banner reklamlarından onları tanıyorsunuz ama bilmeyenler için kısa bir özet geçeyim :)

Lidyana.com içerisinde birr çokkkkk tasarımcının ve markanın ürünlerini barındıran online bir aksesuar sitesi.Yüzük,küpe,kolye,bileklik,saat,gözlük,altın,pırlanta,gümüş vs. bütçenize ve zevkinize uygun her aksesuar bir arada.

Benim payıma bu sefer neler düşmüş acaba ? :)


YOU DESİGN  kişiye özel harfli ve isimli kolye,küpe,şahmeran vb. ürünler yapan bir tasarım markası..Bende küpelerinden nasiplendim.Tek bir küpe olarak satılıyor isterseniz 2 tane ayrı ayrı yaptırıp çoluğunuzun,çocuğunuzun,eşinizin,dostunuzun ismini yazdırabilirsiniz.


Didem'in izinin ürünlerine geçmiş yazılardan hayran olduğumu bilirsiniz...he yok bilmem derseniz şurayı bir tıklayıveriniz :))

Bu sefer ki biraz manidar ve laf sokan cinsten oldu  tabi ki beni sevmeyen ölmesin ama sürünsün hahahah şaka şaka he :) ama kolyemi o kadar çok sevdim ki herşeyin üzerine takıyorum .Farklı mseaj ve modellerde ki diğer ürünleri için tıklayınızzzzz


Osmanlı tarzı daha klasik ürünler sevenlere de uygun fiyatlarıyla dikkat çeken ''osmanlı takı''yı öneriyorum .Kolyenin gözde olduğu bu dönemlerde aklımı çelen bu ürün oldu diğer ürünlerini merak edenleri böyle alalım 


Genel olarak şu ana kadar online alışverişlerimde iade ve değişimler dışında pek bir sorun yaşamadım ama bu sefer ilginç bir olay başıma geldi
Perşembe akşamı lidyana.com dan kargomun yola çıktığına dair bir mail geldi
ertesi gün de kargomun saat 14:00 de bana teslim edildiğine dair bir mail aldım.
Cuma günü işe gitmediğim için kargoyu şirkette biri teslim almıştır dedim (her zaman olan bir olay)
Fakat c.tesi kargonun gelmediğini,gönderimimin iptal olduğunu ve kargomun şubede beklediğini öğrendim.
Kargo benim dibimde olduğu için ve sakin bir anıma denk geldiği için  çok fazla üzerine düşmedim eğer ben bir ilginçlik olduğunu fark etmeyip peşlerinden koşturmasaydım hala kargoyu bekliyor olacaktım .

Biraz uzun bir yazı oldu kusura bakmayın ama bazı kaliteli ve iyi online satış firmaları sırf bu sebeplerden ve çalıştıkları kargo firmalarının sorumsuzluğundan dolayı ne yazık ki müşteri kaybediyorlar.Uyarmakta fayda var  online alışveriş çılgınlığına yeni yeni alışan,hatta bazı kesimlerde hala fazlasıyla yadırganan bir eylem olduğu için bu tarz olaylar insanları soğutabiliyor.

Neyse çok konuştum haftanın diğer yazıları için takipte kalın ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...