3 Ocak 2013 Perşembe

BATH AND BODY WORKS !

Herkese günaydınlar ve güzel günler
Sonunda yılbaşı kutlamalarından,tebriklerden vs. normal hayatımıza dönebildik.3 gündür twitterda sürekli birbirine ''siz nasılsınız ?''diye soran dünürler gibiyiz sürekli iyi yıllar,mutlu yıllar :) Tabi ki iyi ve mutlu bir yıl olsun ama artık yetmez mi sizce de:))

Öhömm öhömmm :) Normal hayatımıza döndüğümüze göre yılın ilk adam akıllı yazısı sizler için gelsin.Tabi bu yazıyı hazırlama hikayem , taa 2012 ye dayanıyor.Çünkü yılbaşı hediyelerini aranırken  koridorda ki kokuya dayanamayıp mağazaya daldım ve işte herşey orda başladı :)

Bath&Body works mağazası İstanbul'da İstinyepark,Bağdat caddesi,Akmerkez ve şimdilerde marmara park avm de var.Benim tanışmam 2012nin ilk aylarında vanilya club kutusundan çıkan vücut kremiyle olmuştu.Özellikle de kalıcılık konusunda çok başarılılar.

Vücut kremi-simli body splash-body splash 


Simli olan japon çiçeği serisinin bir ürünü , diğer iki ürün ise twillght wood adlı seriden ...ben dışarı taşan kokuya dayanamayıp içeri daldıktan sonra arkamda 5 kişi daha aynı soruyla içeri girdi ..meğersem kapının önüne sıktıkları ''twillght''serisiymiş.

Normalde sadece body splash alacaktım ama 3 al 2 öde al kampanyasıyla krem bedavaya geldi.

Kokularını size tarif etmem imkansız ama şekerli kokulara karşı alejik baş ağrısı tepkisi olan biri olarak şekerli olmalarına rağmen benim başımı zonklatmadıysa eminim sizde beğenirsiniz.

Simli olanın kıvamı biraz daha koyu ama kesinlikle yağlı değil,kokusu baya kalıcı normalde bu tarz ürünler anlık koku yayıyor ve pek kalıcı olmuyor ama .İnanın sabah sıkıp akşam eve geldiğimde tüm kıyafetlerim hala kokuyor ama bunda krem vb yan ürünleriyle kullanmanında etkisi büyük.


Yukarıda ve aşağıda gördüğünüz üründe aynı setin 2 ürünü ama ben diğer ürünlede kullanıyorum bu kremi inanın süper kokuyor.

Önceden body splash ve renkli şişeler denildi mi akla ilk gelen victoria secret gelirdi ama ne yazık ki pabucu dama atıldı.çünkü hem daha hesaplı hemde daha güzel ürünleri var bence...
Mağazada parfüm,setler,vücut ürünleri,kremler,mumlar,dudak balmları vb tüm istediklerinizi bulmanız mümkün :) 

takipte kalın ;)

1 yorum:

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...