10 Ocak 2013 Perşembe

LUSH GORGEOUS YÜZ KREMİ !

Herkese merhabalar

Hafta başında 2013ün ilk vanilya club kutusunu açmıştım sizler için bakınızzzz .Kutunun içinden çıkan ,en merak edilen ürün ve markanın LUSH olduğuna takipçilerimin yorumlarıyla da karar verdim.
Kutudan çıkan,yukarıda ve aşağıda görmüş olduğunuz şirin metal kutunun içinde ki kremi 1 haftadır kullanıyorum.

Benim cildim yağlı olduğu için kremler konusunda hep endişelerim olur ama kış aylarında belli bölgelerde ki kuruluklar için düzenli nemlendirici kullanırım.

Bu ürün şahsi fikrimce yağlı ciltlere uygun bir nemlendirici çünkü sürdüğünüzde yağlanma,parlama vb. hiç bir tepki vermiyor cildiniz ....aksine canlı ve mat bir görüntü elde ediyor.


Peki içinde ne varmış neye yarıyormuş derseniz bu sorular için size markanın kendi ağızlarından yaptıkları içerik açıklamalarını el değmeden yayınlıyorum ve önemli yerlerin altlarını çiziyorum :) 


*Isınarak özelliklerini kaybetmesin diye, soğuk sıkılmış, gençleştirici, antioksidan en kaliteli bitkisel yağlar ve meyve özleri içerir

*Cilltte mat görünüm sağlayan, kırışıklıkları gidermeye yardımcı olan doğal alpha hydroxy acid içeriyor. 

*Limon ve portakal suyu var içinde

*Cildi yumuşatıcı, nemlendirici besleyici avakado ve hindistan cevizi yağları mevcut

*Antioksidan buğday tohumu yağı, 

*Kuru cilt problemlerine iyi gelen, cildi yatıştırıcı çuha çiçeği ve nem veren ,yatıştırıcı portakal çiçeği var içerisinde.

*Nemlendiriciyi karma ciltler için en mükemmellerinden biri haline getiren özellikler içeriyor. 

*Sadece 45 gramlık kutularda bizlere sunuluyor, ürünü hep taze kullanalım, içinde minimum koruyucu katkı maddesi olduğundan çabuk tüketelim diye. 

*Seneler önce Prenses Diana için yaratılan karışım.olduğunuda unutmayalım :) 
Yukarıda okuduğunuz özellikleri bizzat ben açıklamalarını okumadan keşfettim çünkü sürdüğünüzde limon ve portakal kokularını net bir şekilde alıyorsunuz ve gelen ürünün metal kutuda olup buz gibi durmasında da birşey olduğunu anladım ki bu tarz soğuk kremleri çok severim :)

Şu an hali hazırda nemlendiricim olmasa kesin alacağım ürünler içerisinde olurdu ama eğer bu sıralar sizin bu tarz bir ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim ! Fiyatını 45 gr mına göre pahalı bulanlar var evet haklısınız bu konuda ama iyi ve doğal  nemlendiriciler genelde bu fiyatlarda oluyor tabi yine tercih sizin...


2 yorum:

  1. ben de yeni kullanmaya başladım bunu şimdilik nemi biraz az gibi geldi bana ama bakalım..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Genelde yağlı ciltler içi olan bu tarz kremlerde ne yazık ki nem matlaştırıcı etkiden dolayı birazcık hissedilmiyor ya da biraz bol sürmek gerekiyor sanırım :)

      Sil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...