4 Ocak 2013 Cuma

TOMBUL,ŞİRİN CLİNİQUE CHUBBY STİCK !

Herkese güzel günler
Geçtiğimiz sene tüm bloglarda gördüğünüz,renklerinden dolayı ağız sulanmasına sebep olan clinique markasının kalem şeklinde ki renkli lip balmlarını duymayanınız kalmamıştır herhalde.

Ben ne zamandır almak istemiş fakat bir türlü rengine karar verememiş bazı zamanlarda açıkçası pintiliğime kurban gitmiştim ama yılbaşı üzeri uygulanan indirimler ve mağaza kartlarında biriken puanlarla fırsat bu fırsat diyerek kendimi sevil parfümeriye attım.Sevil benim her zaman sevdiğim bir mağaza olmuştur çünkü mağaza kartlarında yaptığınız tek alışverişte bile kendinize istediğiniz 2. ürünü alacağınız puanlar birikiyor.

Anneme aldığım ve ilerleyen günlerde tanıtımını yapacağım dior mascara ve far setiyle birlikte eklenen puanlarımla bu ürün bana bedavaya geldi diyebilirim.

Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve yanımdan ayırmıyorum açıkçası çok memnunum.Acaba neden memnunum bide benden dinleyin istedim :)

*Memnunum çünkü kalem şeklinde olması güzel,çantada yer kaplamıyor ve rahatça taşınıyor.

*Memnunum çünkü uç kısmı bittikçe alttan çevirerek açabiliyorsunuz yani asansörlü.

*Memnunum çünkü dudaklara anlık değil etkili bir yumaşlık ve nemlendirme sağlıyor.

*Memnunum çünkü ben normalde yağlı dudak ürünleri pek sevmem çünkü sürdüğüm zaman ağız kenarlarımda  oluşan yağlı histen nefret ederim ama bu üründe öyle bir problem yaşamadım.

*Memnunum çünkü çok güzel ve doğal renk çeşitleri var 

*Memnunum çünkü verdiğiniz paraya değiyor :) 
Düşündüğünüz zaman turuncu rengi dudak makyajı olarak iddalı bir renktir ama o kadar doğal duruyor ki bu rengi aldığım için çok mutluyum.


Bitse yine ,yeni ,yeniden alırım sizede mutlaka tavsiye ederim ;)

Saygılar , sevgiler ;)

2 yorum:

  1. ben de richer raisn adlı rengi aldım yılbaşından önce saydığın herşeyden ben de memnunum ama renk vermesi çok az bence.. tek kusuru bu diyebilirim..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Bazı renklerde dediğin kusur etkili oluyor ne yazık ki ama ben aldığım renkte bu özellikten dolayı memnunum açıkçası varla yok arası turuncu güzel duruyor yoksa hayatta kullanamazdım :))

      Sil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...