7 Şubat 2013 Perşembe

14 Şubat’ın En Işıltılı Sürprizi; Love Kolye!

Tüm dünyanın aşkla kaplandığı çok özel bir gün olan 14 Şubat yavaş yavaş yaklaşıyor...  Bu yıl da Sevgililer Günü’ne günler kala ne alacağına bir türlü karar veremeyen milyonlarca aşık, oldukça yorucu geçecek bir hediye arama maratonuna hazırlanıyor. Geçen gün bir alışveriş merkezinde dolaşırken, Assos vitrinlerinin ışıl ışıl görünümüne dayanamadım ve kendimi bir anda mağazanın içinde buldum. İyi ki de öyle olmuş... Böylece Assos’un bu Sevgililer Günü’nde öne çıkardığı Love kolyeyi yakından inceledim, çok da beğendim.  Üstelik Assos’un 1000 TL ve üzeri alışverişlere kalp bileklik hediye ettiğini öğrendim. Yani hanımlar sözün kısası; bizi mutlu edecek bir 14 Şubat hediyesi almak isteyen beyler 15 Şubat’a kadar Assos’a gidiyor ve 1000 TL ve üzeri alışverişlerinde kalp bileklik hediyesi ile Assos’tan ayrılıyor.

facebook.com/assosonline
twitter.com/assosdiamond

Bir bumads advertorial içeriğidir.

2 yorum:

  1. bu yazına bakmamak için hatta yorum yazmamak için zor tuttum kendimi..keşke eşim de bana böyle bir hediye alsa:( aslında sevmem ben altın, tek taş filan ama sanırım yaş ilerledikçe sebepsiz bir heves geliyor,istemem yan cebime koy misali:P

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. :) valla canım bendede hediye seçeneği bol sevgili/ eş yok haha :) ama valla insan böyle zamanlarda istemem dese de özeniyor yalan yok :)

      Sil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...