21 Mart 2013 Perşembe

SİVRİ BURUN AYAKKABILAR GERİ DÖNDÜ !

Herkese güzel günler
Aslında ne zamandır yazmak istediğim ama yazmaktan çok istediğim modeli aramakla geçirdiğim vakti heba ederek kaderimde varsa gelir beni bulur diyerek aramalarıma son verdiğim ve sizleri bilgilendirmek istediğim bir konudan bahsedeceğim  bugün ; ''Sivri burun ayakkabılar geri döndü ''

Evet doğru duydunuz seneler seneler önce ayaklarımızda paralanan ve aynı zamanda ayaklarımızı da paralayan sivri burnu ayakkabılar come back :)

Şöyle bir lise dönemi başlarına döndüğüm zaman ilk aldığım topuklu ayakkabım sivri burunlu bir bottieydi.Zaman geçtikçe onun gibi bir sürü topuklu ayakkabım oldu ama 2 sene sonra aramızda ki bütün aşk çoktan bitmişti ve sivri burunlu ayakkabılardan nefret ediyordum.

aa olur mu öyle şey bol kumaş bir pantolonun altına sipsivri diye tabir edilen topuklu ayakkabılardan giyince güzel duruyor diyenlere ( kusma efekti ) hiç benlik değil diyordum . ( yazar birazdan tükürdüğünü yalıyor okumaya devam  :) )

Gel zaman git zaman bu sene instagramda,bloglarda,online alışveriş sistemlerinin hepsinde müthiş ayakkabılar gözüme çarpmaya başladı.Özellikle bilekten bağlı modellerle tekrar hayatımıza giren sivri burunlar yine pek benlik değil ama bilekleri gizleyerek rahatça kullanılabilir maksat ayakkabının ucunu göstermek değil mi ?bayanlar :)


Öhömm öhömm vıdı vıdı bölümünü bu esnada sonlandırırken bu ayakkabıları bana tekrardan sevdiren başta Valentino olmak üzere tüm tasarımcılara teşekkürlerimi bir borç bilirim tabi bide istediğim modellerin numaralarını bulsam pek bir mesut olacağım ama neyse :)  Aşağıdakilerde 2013 trendiyle sevdiğim sivri modelleri bakalım siz bu konuda neler düşünüyorsunuz ?
(görseller beymen.com ve acunn.com dan alıntıdır)

2 yorum:

  1. evet evet nasıl döndüler hem de:)))Allah'ten o eski silah gibi olanlar yok artık sivriliği normal, ben de çıkardım meydana bikaç değişiklik ve DIY la yenileyip yeniden giyeceklerim var:P

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. ay gerçekten silah gibilerdi eski modeller pek saklanacak halleri yoktu benimkilerin o yüzden dıy yapacak bişey kalmadı bu zamana :) Ama bi tane mutlaka edineceğim inşallah

      Sil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...