6 Nisan 2013 Cumartesi

ONLİNE ALIŞVERİŞ İNDİRİMLERİ / KUPONSİHİRBAZI.COM !

Herkese merhabalar

Her zaman size onu aldım,şunu aldım vs. gibi yazılar hazırladım ama hiç nasıl aldığımdan bahsetmedim.

Evim şehir merkezine uzak olduğundan ve çevremde ki alışveriş merkezlerinde ki mağaza-ürün farklılıklarından dolayı ee bide gündüz çalış akşam eve gel modelinde bir insan  olduğum için son 3-4 senedir.doğru dürüst hiç bir mağazadan alışveriş yapamadım ee hal böyle olunca online alışveriş siteleri gerek hızlı kargo teslimatlarıyla gerekse , fiyat farklılıklarıyla benim hep tercih ettiğim sistemler oldu.

Trendyol,enmoda.com,lidyana,modagram,markafoni,zizigo vb. diğer siteler bir tıkla hep yanımdalardı.

Vee şimdilerde online alışveriş çılgınlığımı dahada şahlandıracak bir sistem keşfettim.Yukarıda saydığım tüm siteleri barındıran ve bu sitelerde ki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirim kuponları veren bir oluşum.


Kuponsihirbazı.com  %25 , 100 tl'lik alışverişe 40 tl , 50 tl'lik alışverişe 20 tl vb. oranlarda değişik ve farklı indirim kuponları olan bu siteyi eminim sizde benim gibi çok seveceksiniz .

Bazen 5 tlik bir indirimin bile bizi çok sevindirdiğini düşünürsek kuponsihirbazı içerisinde ki indirim oranları hepimizi mutlu edecek oranda.

Sitenin en güzel yanlarından biride isteğiniz kategori ( giyim,kozmetik,hediye,ayakkabı vb.) doğrultusunda tek tıkla belirtilen seçenekleri görmek.


Katagoriye karar veremediniz mi ? onunda kolayı var son dönemde tercih edilen en popüler indirim kuponlarını yine bir tıkla sizler için önünüze getiriyor ve seçmenizi kolaylaştırıyor. eee hani nerede bu indirim kuponları diyenleri kuponsihirbazı.com a ışınlıyorum :) Herkese keyifli alışverişler :)

2 yorum:

  1. ayy canım bu tekerleğin buluşundan sonraki en büyük icat :D Sevdim. Hemen ilgileniyorum kendileriyle :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. hhaha aynen canım doğru tespit valla :)

      Sil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...