8 Mayıs 2013 Çarşamba

AYAKKABI DOSYASI : ERKEK LOAFER TRENDİ !

Herkese güzel günler :)

Blog yazmaya başladığımdan beri ara ara hediye önerileri vs. konular dışında bu sıralar hep bayanlara önerilerde bulunduğumu farkettim ve iş öyle bir boyuta gelmiş ki kısırlı,börekli gün modun da muhabbete dalıp beyleri dışlamışız :)

Hem onların gönlünü almak , hem fikir vermek  hemde size yine yaz ayları içerisinde ki özel günlerde tercih edeceğiniz hediye seçeneği olacak bir trend dosyası hazırladım .

Eskiden yaz aylarında erkeklere ne yazık ki kısıtlı ayakkabı modelleri oluyordu.Kışın köselelerden , botlardan çıkıp gelen beyler yazlık ortamı,deniz kenarı olmadığı sürecede terlikten,sandaletten epey uzak duruyordu.Spor ayakkabı da ne yazık ki hallerine çare olmuyordu çünkü temmuz ortasına geldi mi terlikler bile yanarken spor ayakkabılar ne yapsın ? :)

Bunun gece çıkması,gezmesi,spor şık giyinmesi vs. derken son 2 senedir bay - bayan her iki cinsinde kullanabildiği unisex ayakkabı modeli olan loaferlar geldi . Loaferlar çorapsız bir şekilde rahatça giyilebilen ayakkabılar olarak piyasada dolanmaktalar.Bayan modellerinde burun kısımları genelde yuvarlak olsada erkek modellerinde burnu küt,tabiri caizse dikdörtgen şekilli modeller tercih ediliyor.

Hafif dar paça ( ama hafif lütfen :) ) bir pantolon , üzerine şık bir gömlek veya tshirtle altınıza loaferlarınızı geçirirseniz bu sezon beyler arasında şık olmanız  kaçınılmaz :) Genelde desensiz olan bu ayakkabı modellerinin istediğiniz rengini çoğu markada bulmanız mümkün.

Tabi asıl modeller genelde süet ve şık olmasına rağmen daha rahat ve benzer modeller içinde toms espadrilleri tercih edebilirsiniz .


Lacoste

LacosteBeymen Club

Car Shoes ( Beymen )
Fendi / Toms ( Beymen )

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...