10 Mayıs 2013 Cuma

OFRA LONG LASTİNG LİP GLOSS !

Herkese güzel günler

Bu ayın vanilya club kutusundan çıkan bir lipglossu anlatmak istedim bugün size çünkü ilk defa bir dudak ürününü bu kadar çok beğendim.Ofra markasını ben daha önce duymamıştım  , biraz araştırma yaptığımda da ne yazık ki çok detaylı bilgiye ulaşamadım .Ofra Gaito adlı terapist ve makyaj sanatçısı olan bir bayanın kurduğu bir markaymış.Sadece makyak ürünleri değil cilt bakım ürünleri de varmış .Ülkemiz de vanilya club mağaza dışında satışta olduğu bir yer yok sanırım belki gittigidiyor vb. sitelerde ki ürün tedarikçilerinde bulunabilir.Kutudan çıkan çok tatlı bir pembe lipgloss du .Pembe makyaj ürünleriyle pek aram olmadığı için ee güzelmiş deyip kenara bıraktım ama denemek için kapağı açtığımda kokusuna ve yapısına bayıldım.
-Müthiş bir şeker kokusu geliyor burnunuza ilk sürdüğünüzde ama kesinlikle bu koku ağzınıza yayılmıyor sürdükten kısa bir müddet sonra geçiyor ve sizi rahatsız etmiyor .

-Mat bir yapısı var

-Sürerken taşırmamaya ve dikkatli sürmeye özen gösterilmesi gerekiyor çünkü sürdükten bir kaç saniye sonra donuyor ve siz silmeden çıkmıyor

-Bazı rujlar yapısından dolayı dudakta ağırlık yapar ve sanki bir şey yemişiz de ağzımızın kenarında kalmış hissi verir :) ama bu rujun varlığını hiç hissetmiyorsunuz

-Yukarıda çıkmıyor dedim , evet bu ruj siz yeseniz,içseniz de sabah sürüp tüm günü onla geçirseniz de gerçekten çıkmıyor,yenilemeye,tazelemeye gerek duymuyor.Şurdan biliyorum ; geçen gece eve çok şiddetli bir baş ağrısıyla gelip yüzümde ki makyajı bir şekilde silip yattım ama o kafayla ruju silmeyi unutmuşum ve sabah bir kalktım ''kim bana gece ruj sürdü ? '' diye aynaya baka kaldım ki ben o ruju öğlen sürmüştüm ve gece yatarken illa ki kafamı,gözümü yastığa gömmüşümdür di mi ?  :)

-Vanilya club da sadece pembe rengi gözüküyor ama kendi sitelerinde bir çok rengi var bakınızzz .Kırmızı gibi iddialı olan bu rengi ten ve göz makyajını minimum düzeyde tutarak rahatça kullanıyorum,hayatımda ilk defa pembe ruj sürüyorum :)
2 yorum:

  1. ben de çok sevdim bunu ama dudağımı çok kuruttu malesef..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Normalde bu tarz rujlar benimde dudağımı çok kurutuyor ama hiç öyle bir sıkıntım olmadı bu sefer belkide öyle denk gelmiş olabilir ama genel olarak bende çok sevdim :)

      Sil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...