27 Haziran 2013 Perşembe

DİORSKİN NUDE TAN PUDRA NO:003 !

Herkese güzel günler

Farkettim de bu sıralar kozmetikten pek uzaklaşmışım.Bunun sebebi öncelikle aldığım gereksiz ürünleri elden çıkarma isteği , diğer bir sebep de bu çayır sıcak havalarda makyaja pek gerek duyulmaması.

Son bir kaç aydır,makyaj çantamda bir temizlik yaparak belli başlı ürünleri yanımda taşıyorum.Cc krem,göz altı,rimel,bronz pudra ve bazende siyah bir kalem ara ara da allık :)

Allık,pudra ikilisini daha da pratik bir hale getirmek için zaman zaman allık ,  istersek de tüm yüze kullanılan terrecota pudra arayışındaydım.Kuşkusuz almayı düşündüğüm marka Guerlain dı fakat girdiğim mağazada kalmadığını  görünce.Tavsiyeler üzerine yine merak ettiğim Diorskin nude serisinden bir pudra aldım.

Ambalajı klasik kadife bez içerisinde ki dior ambalajı.Genelde dior pudralarının içinden mutlaka sünger ya da fırça çıkıyor ama bu serinin fırçası tabiri caizse daha kaliteli ;) 


Genelde lacivert olan kutular bu seri de gümüş o yüzden fotoğraflamak da baya zorlandım,resim kalitelerininin düşüklüğü için kusura bakmayın.

*Yanlış hatırlamıyorsam 4 rengi bulunan bu pudra da benim tercihim 003 numara oldu.
İlk iki numarayla aralarında çok fark olmasa da 004 numara inanılmaz koyuydu allık olarak rahat kullanılsa bile tüm yüze pudra olarak kullanmam imkansızdı.
*Sizde alırken mutlaka yukarıda bahsettiğim özelliğe dikkat ederek alın.
*Mat bir pudra değil ama ışıltısı da varla yok arası o yüzden ben çok sevdim.
*Hem allık,hem pudra hatta ara ara kaş altına aydınlatıcı görevi bile görür bence .
*Ben kendi fırçasıyla sürüyorum,muhteşem bir kapatıcılığı olmasa bile yüzde duruşu ve aydınlığı hoşuma gidiyor.
*Kendi içinde tonlara ayrıldığı için açık olanları pudra , koyu olanları allık olarak kullanabilirsiniz.Yada hepsini karıştırabilirsiniz.
*Bu numarası pembe tonlu gözükse de bronz pudra kategorisine girdiği için turunculuk barındırıyor
*Benim cildim de her hangi bir kusma ve ya parlama yapmadı ki havalar son günlerde çok sıcak ve bu sıcaklar yağlı ciltlere  düşman olmasına rağmen ben hiç bir rahatsızlık duymadım.Ben genel olarak çok memnun kaldım.Aklımda yokken edindiğim bir ürün oldu ama tavsiye ederim.Sanırım Guerlain dan daha uygun cildime çünkü , guerlian'ın renk tonları bana çok çok koyu oluyor :( 


Takipte kalın ;)


2 yorum:

  1. benim de nasıl gözüm var bunlarda bilemezsin güle güle kullan..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. çok saol canım darısı başına o zaman :)

      Sil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...