3 Haziran 2013 Pazartesi

#direngeziparkı 2 !!!!!!Digitürk 51 ve 53. kanal dışında tv de hiç bir haber göremezsiniz..eğer twitterınız yoksa inanın olayların ne boyutta olduğundan haberiniz yok gerçek foroğraflarla,canlı videolarla gerçekleri görmek için ve yandaş medyanın göstermediği her şeyi bilmek için kendinize hemen twitter hesabı açın .. Bazı haber sitelerinde eyleme katılanların dükkanları,camı,çerçeveyi kırıp döktüğü söyleniyor bu tamamen yalandır. 

Dünden beri başta Divan oteli ve aklınıza gelecek tüm otel,marka,esnaf hatta genelevler bile kapılarını açmış insanlara yardım ediyor . Sizce bu halk bu saatten sonra yanında duran insana zarar verir mi ? Vermez ..

Hani o düşman olan Galatasaray - fenerbahçe -beşiktaş taraftarı hani o göztepe - karşıyaka taraftarları varya heh işte onlar şu an kardeş , el ele yürüyor Hani o hayat kadını dediğimiz,travesti diye gözlerimizi dikip baktığımız insanlar yaralılara kapılarını açmış yemek ,su veriyor , hani o geceliği çok pahalı dediğimiz gözümüze çok lüks gözüken oteller varya onlar kapılarını ardına kadar açmış insanlara yardım ediyor, Hani o çok sert gözüken,burnundan kıl aldırmayan askerler varya polise anons yapıyor geri çekilin mudale etmek zorunda kalacağız diye . Sen hala bunlara tepkisiz kalıyorsan 1 mesajla,bir yazıyla bile destek vermiyorsan hala çiçek,böcek,alışveriş derdindeysen senin için söylenecek hiç birşey kalmamıştır zaten ..

#direngeziparkı

Elida 


1 yorum:

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...