1 Temmuz 2013 Pazartesi

DOVE HAİR THERAPY / SAÇ DÖKÜLMELERİNE KARŞI SET !

Herkese günaydınlar ve hem iyi haftalar hemde mutlu aylar :)

Bu haftanın ilk yazısı geçen hafta sonu elime geçen dove 'un yeni serisi , saç dökülmelerini önleyen sampuan,saç kremi,maske ve serum 4'lüsü.

Benim çocukluğumdan beri hep hatırı sayılır gürlükte saçlarım olmuştur.Hem bu gürlükten kaynaklanan hemde mevsim geçişlerinden nasibini alan saçlarım gözle görülür bir şekilde de dökülür.Bazen bu durum korkutucu gelse de bazen de yapacak bir şey yok deyip üzerinde durmamışımdır ama dove'un saç dökülmelerini önleyici hair therapy serisini görünce pek bir heyecanlandım çünkü dove ; ürünlerini her zaman sevmişimdir , meşhur 7 gün testi sloganıyla hayatımıza giren sabunundan sonra saç ürünlerini de , özellikle saçlarımı yumuşacık yapmasından dolayı favori saç bakım markalarım arasına girmiştir..

Elime geçen sette ki ürünleri daha 2-3 kere kullandığım için size kesin ve net şekilde açıklamalarda bulunamayacağım bugün ama kısaca ürünler den ve yapılarından bahsedeceğim ilerleyen günlerde ise ürünleri kullanma süremin artmasıyla daha net bir post hazırlayacağım .

Dove ailesine bu set için ayrıca teşekkür ederim.Setin kutusu da bir o kadar kullanışlı ve güzel :)


Bembeyaz kocaman kutuyu açtığınızda önce bir ayna , aşağıda ki notla ve yastık üzerinde ki 2 tel saçla karşılaşıyorsunuz. 
Altta çekmecesi bulunan kutunun 2. katında ise ; ürünler bulunuyor. Sampuan , saç kremi ,maske ve serumlar.
Öncelikle bu tarz  ürünler kullanacaksanız set halinde kullanmanızı tavsiye ediyorum.Bazen ürünler tek başına değil hep birlikte işte yarıyor çünkü.Sampuan ve saç kremi ilk kullandığım ürünler oldu.Kokuları süper , kıvamları saçı ağırlaştırmıyor,yağlandırmıyor.Benim saç yapımın ph dengesi ne yazık ki her sampuana uymuyor ve daha ilk kullanımdan kaşıntı yapıyor ama 3. kez kullanmama rağmen hiç bir problem yaşamadım. Bu yüzden de saç dökülmelerinden önce benim için önemli olan etkenleri başarıyla tamamladı dove serisi :) Bu seriyi sevmemde ki bir etkende serumlarının durulamaya gerek duyulmaması.Maskeyi duş esnasında yapıp durulayabilirsiniz ama serumları durulamanız gerekmiyor.Yıkadığınız saç diblerize masaj yaparak serumları yediriyorsunuz ve belirli süre sonra saçınızı şekillendirebiliyorsunuz .

4 ana üründen oluşan bu seti genel olarak ben çok beğendim ama ürün etkilerini size daha detaylı ve sağlıklı bir şekilde yazmam için tabi ki biraz zaman geçmesi lazım .
Takipte kalın ;) 

Teşekkürler Dove ;)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...