11 Aralık 2013 Çarşamba

BEYAZ GÜN !

Herkese günaydınlar ve güzel günler

Geçen hafta ki soğuklardan beri ha geldi ha gelecek dediğimiz kar doğu bölgelerinde ve iç anadoluda çoktan yağmaya başlasa da İstanbul'a dün giriş yaptı.Her zaman olduğu gibi ''ufo gören masum köylüler''gibi camlara koşturduk.aaalamalar ooolamalar , lahana bebek gibi giyinmek adına yaptığımız hazırlıklar ve pat sucuk ekmek parti planları :)

ee bir durun arkadaş ne kadar boğazına düşkün milletiz ya :) Şaka bir yana soğuk mevsim sevmeyen bir insan olduğum için,şahsım tarafından da karın en sevdiğim yanı sadece dostlarla yapılan mangal organizasyonları oluyor :)

Her sene geleneği bozayan semtim İstanbul'un kayda geçmemiş 8. tepesi olduğu için karı ilk görenlerden. Birazdan aşağıda göreceğiniz resimler ''yokkk yae şimdi yağarsa hayatta tutmaz yerler ıslak bi kere ''dedikten tam 8 dakika sonra çekilmiştir :)Tabi işin beyaz dışında başka bir rengi de var oda dışarıda kalan evsizler :( Bu numaraları paylaşmayı ve bu konuda çevrenizdekileri bilgilendirmeyi unutmayın.

He birde gerekli değilse dışarı çıkmayın :) hele hele kış lastiğiniz yoksa araba kullanmayın çünkü asıl bugün daha şiddetli bir kar bekleniyormuş.
Yukarıda ki kamu spotlarından sonra sizlere el sallayıp , huzurlarınızdan ayrılıyorum :)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...