29 Ocak 2014 Çarşamba

NARS LİGHT REFLECTİNG SETTİNG POWDER !

Herkese günaydınlar ve güzel günler

Bugün çok uzun zaman olmasa bile kullanıp çözümlediğim bir ürünü anlatmak istiyorum size.
Malum son zamanlarda özellikle yağlı veya bölgesel olarak karma ciltlere sahip insanların en büyük makyaj problemlerinden biri kuşkusuz makyajın bir müddet sonra uçup gitmesi veya o bölgelerin parlama yapması hatta bu durum makyaj uzmanlarının ve kozmetik firmalarının o kadar dikkatini çeken bir konu ki yavaş yavaş tüm piyasaya ''sabitleyici pudra''adı altında ürünler dökülmeye başladı.


Benimde yukarıda saydığım sorunlardan fazlasıyla var.Şu zamana kadar ne yaptın ? derseniz hiç bir şey yapmadım sadece bir dönem yağ emici mendillerden yardım aldım ama yinede insan daha kuru bir dokunuş istiyor.Bende bu isteğime uygun süper bir ürün buldum ...

Nars light reflecting setting pudra piyasada sabitleme pudrası diye geçse de kullananlar veya yakından inceleyenler bilir ki bu ürün aynı zaman da içerisinde ki hafif yanar döner parlaklıkla aydınlatıcı olarak da kullanılıyor.Tabi bir nars Albatross kadar aydınlık beklemeyelim sonuçta amaçlar farklı :)

-Ürün tebeşir kıvamında sıkıştırılmış klasik nars ambalajında,
-Aynı ürünün toz halinde satılan versiyonu da var ama kullanım açısından bu ürün daha rahat
-Sabitleme veya aydınlatma amacıyla kullandığımız için tüm yüze gezdirmiyor burun,göz altı,kaş altı,elmacık kemiklerin üzeri gibi hem parlamaya müsait hemde aydınlatılabilecek yüksek yüksek tepelere uygulandığında oldukça hoş bir görüntü elde ediyorsunuz.
-İlk sürdüğünüzde acaba beyaz mı oldum ya ? diye bir paniğe kapılıyorsunuz ama bir kaç saniye içerisinde ürün cildinizde bütünleşiyor.


-Siz ayna karşısında pek bir şey anlamasanız da fotoğraf çekildiğiniz de aydınlık görüntü oldukça hoşunuza gidecek,o yüzden ürünü yüzünüze bulamamaya dikkat edin .
-İçerisinden bir adet sünger çıkıyor ama ben süngerler hiç uygulama yapmadım , cesarette edemedim çünkü hem ürünü fazla kaçırmak sıkıntı yaratırdı hemde bu ürünü en son makyaj üzerine uyguladığım için o süngerle makyajımı dağıtma riskim vardı bu yüzden minik bir fırça işimi fazlasıyla görüyor ama ürün beyaz olduğu için aynı fırçayı başka bir ürünle kullanmamanızı tavsiye ederim.

-Cilt yapısı ayrımı yapmayacağım çünkü bu ürün her cilt tipi için gayet uygun.
-Gramaj olarak Narsın klasik allıklarından daha fazla yani uzunca bir müddet biteceğini düşünmüyorum ve ayrıca ürün dış kutusunun içinden yine siyah, koruyucu ve içerisinde süngeri koyabileceğiniz bir gözü olan kılıfla çıkıyor.gayet güzel :)

-Nars ürünleri sadece sephoralarda satılıyor.

Sevgiler ;)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...