6 Şubat 2014 Perşembe

’Iphone 5’s le parmak izi kolaylığı ‘

Herkese merhabalar

Beni yakından tanıyanlar bilir ki hayatımı kolaylaştırmak adına teknolojinin her alanına fazlasıyla ilgim vardır ee hal böyle olunca da en son çıkan cihazları veya güncellenen programları mutlaka yakın takibe alırım.

Apple markasının yukarıda sıraladığım özelliklerime en yakın marka olduğunu söylememe gerek yok sanırım.Ünlü marka, ıphone telefon serilerini hayatımıza soktuğundan beri başka bir cihaz kullanamaz olduk ama onlarında  kendi aralarında bir yarış halinde olduğunu unutmamak lazım.

Benim için yukarıda bahsettiğim yarışın galibi tabiî ki de son gözde 5’s modeli.


Geldi gelecek dediğimiz 5s geçtiğimiz aylarda Türkiye piyasasına hızlı bir giriş yaparak stokların tükenmesine sebep oldu . Peki neydi onu böyle çekici ve vazgeçilmez yapan ?

Daha geniş ekranı mı ? daha net görüntüsü mü ? hayır bunlar bir cihaz için artı özellikler olsa da benim için vazgeçilmez olmasını sağlayan en önemli özelliklerinden biri ‘’parmak izi taraması’’ özelliği oldu.

Touch ID denilen bu sistem cihazınızın daha da kişisel olmasını sağlayarak sizin için ekstra bir güvenlik sağlıyor.Başlangıç aşamasında tanımlayacağınız bir parmağınızla cihazınızı kilitliyken sizin dışınızda kimsenin açmasına izin vermiyor hatta tanımladığınız parmak iziniz dışında ki herhangi bir parmağınızı bile tanımıyor.

Bu uygulama sadece ana ekranın kilitli tutulmasını amaçlamamış tabiî ki.App storedan  ve İBook storedan yapacağınız alışverişler sırasında upuzun şifrelerinizi tekrar tekrar girmenizi de önlüyor ve tek parmak hareketiyle istediğiniz şeyi anında cihazınıza yükleyebiliyorsunuz.Iphone kullananlar için tek ana tuş üzerine tasarlanmış bu sistem hem vakit kazancı sağlıyor hem de günümüz teknolojisinin ilerlediğini bize fazlasıyla kanıtlıyor.
Böyle bir cihaza sahip olmak eminim ki hepimizin hayali peki bu hayali en avantajlı şekilde nasıl gerçeğe dönüştürebiliriz ?

En beğendiğiniz Iphone 5s rengini belirledikten sonra size en yakın Turkcell mağazasını veya Online satış mağazasını ziyaret ederek sizin için özel hazırlanmış avantajlı satın alma paketlerinden birini seçiyorsunuz.Avantajlı diyorum çünkü isterseniz aylık konuşma süresinizi,isterseniz de internet paketinizi bu kampanyalı paketlerle bütçesize daha uygun olmasını sağlıyorsunuz .

Tebrikler Turkcell sayesinde sizde artık bir ıphone 5s sahibisiniz
Güle güle kullanın J
Adile Yücesan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...