6 Şubat 2014 Perşembe

VANİLYA CLUB 2014 ŞUBAT KUTUSU !

Herkese günaydınlar
Sevdiğim üyelik sistemlerinden biri olan vanilya club kutusunun 2014 2. kutusu da dün elime geçti.Yine heyecanla,hevesle açtım ve diğer kutulara göre daha farklı markaların ürünlerinin olduğu kutuyu sizler için inceledim :)

Çok tatminkar bir kutu olmasa bile yinede daha önce kullanmadığım markaların ürünlerini kullanmak hoşuma gidiyor ve bu şekilde gerçekten hiç beklemediğim bir şekilde etkili olan ürünlerden ediniyorum.Cilt bakım maskesi,saç ürünleri,nuxe yağ,parfüm,törpü ve göz farı paleti içeren bu kutuyla ilgili detaylı ürün yorumları için aşağıda ki satırlara mutlaka göz atınız :) 

Biosılk ve farouk ..benim daha önce duymadığım markalardı 
Biosilk ürün açıklamasında oldukça etkili kaşmir yumuşaklığı veren ama kesinlikle yağlandırmayan,durulanmayan  bir ürün olduğunu iddia ediyor ki bence haklılar hemen denedim ve çok memnun kaldım .
Farouk adlı markanın ürünü ise; yine iddialı ama durulanan bir ürün yani duş esnasında saç uçlarınıza sürüp durulamanız tavsiye ediliyor.


Nuxe ürünleri için bişey söylememe gerek yok sanırım zaten vanilya club kutusunun demirbaş markası diyebilirim ama evde 2-3 tane aynı veya çok benzeri yağlarından  olduğunu düşünürsek bu durumdan fazlasıyla sıkıldığımızı belirtmek isterim.Ürün tekrarı bazen sıkıyor bilgilerinize ..

Yukarıda gördüğünüz maske Almanya'nın en çok satan ürünlerindenmiş ben onların yalancısıyım valla :) 
Maske işi beni hep üşendirse de bu maskenin içerisinde ki çinko beni fazlasıyla heyecanlandırdı çünkü son zamanlardan çinkonun cildi iyileştirdiği ve güzellştirdiği herkesin dilinde hatta bebek pişik kremlerinde fazlasıyla çinko olduğu için çoğu kişinin bu kremleri kullandığını biliyorum.
1 uygulamayla mucizeler yaratmayacağını bilsem  de yinede denemeye değer :) 


Ferrari parfüm testerı ve lcn törpü 

ve yine bir lcn ürünü 2li far
Yapısal olarak çok beğendim renklerini güzel veriyor fakat bu renkler ne yazık ki hiç benlik değil :) Belki koyu olan mavisi birşeyle karıştırabilirim ama muhtemelen blog satışında ki hediyeelr bölümüne ekleneceğini düşünüyorum .


Bu aylıkta bu kadar :) 
sevgiler 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...