27 Mart 2014 Perşembe

MARVİS DİŞ MACUNLARI !

Herkese günaydınlar ve mutlu günler
Diş macununun da modası mı olurmuş demeyin hiç ? Malumunuz blog dünyasında sevilen ürünler eğer şanslıysa ışık hızında kitlelere ulaşarak tükenebiliyor.Genelde kozmetik ürünleri bu hızdan nasibini alırken bu sıralar hepimizin dilinde / ağzında ''MARVİS'' adlı bir diş macunu.


Marvis macunlar kısa bir müddet önce ülkemize giriş yaparak douglas ve mutlu mikrop shop da satılmaya başladı ( benim bildiğim yerler bunlar ) .

Retro ambalajlarıyla dikkat çeken fransız macunların bildiğim kadarıyla 5 farklı çeşidi var ülkemizde.Hepsinin esansları ayrı olduğu için almadan önce araştırmanızı tavsiye ederim.Zencefil,Yasemin ve ekstra nane gibi kategorilere ayrılan seçenekler arasından benim ilk tercihim düzenli kullanımda gerçekten etkisinin görüldüğü iddia edilen  beyazlatıcı nane oldu.


-Metal,retro bir ambalajda olan macunların 2 boyu satılıyor.25ml /75ml
-Çok ufak bir miktar tüm dişleriniz için yeterli oluyor,bu yüzden kullanım ömrü uzun.
-Diğer macunlar gibi köpürmesini beklerseniz hayal kırıklığına uğrarsınız çünkü bu ürün köpürmüyor.
-Dişlerimizi fırçaladıktan sonra ağzımızda kalan nane tadı ve ferahlığı çok ilginç bir şekilde uzun bir süre bizimle oluyor ve dişlerimizi fırçaladıktan sonra ağzımıza yiyecek bir şey atsak bile tadını bozmuyor.
-Zencefil,yasemin gibi seçenekleri olsa da ürün doğal içerikli değil ne yazık ki.
-Benim kullandığım seçenek beyazlatma içerikli olduğu için kuşkusuz şu an en merak edilen konu budur eminim ? Evet vaat ettiği gibi gerçekten düzenli kullanımda dişin daha iyi temizlendiğini ve renginin beyazladığını görebiliyorsunuz ama bu konu herkesin diş yapısının renginin  farklılığıyla alakalı bir durum olduğu için yinede çok fazla hayal kurmamak lazım.Ben nane aromasından ve çok fazla köpürmemesinden dolayı oldukça memnun kaldım çünkü bu iki özelliğin fazlası özellikle sabah fırçalamaların da diğer macunlar da benim  midemi çok bulandırıyordu ama bu macunda öyle bir sıkıntım olmadı.

İlla alın,aman kaçırmayın diye ısrarda bulunmayacağım ama nane dışında farklı bir aromayla dişlerinizi fırçalamak isterseniz denemenizi tavsiye ederim :)

Sevgiler ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...