24 Nisan 2014 Perşembe

WET'N WİLD ÇOK YAKINDA GRATİS'LERDE !

Herkese güzel günler
Bugün aile bireylerinden birinin desti izdivaç'a son 1 hafta kala kına organizasyonu sebebiyle iş yerinde ve bilgisayar başında hatta şarj aletine dolaşık yaşamamak için pek fazla sosyal medya ağlarında olamayacağım.

Bu yazı sizler için dün zaman ayarına iliştirilmiş,meraklılar ve merak edip bilmek isteyenler için ufak bir duyuru içeriğinde.

Gün geçtikçe yurt dışında satışta olan ve bizim bir şekilde yabancı bloglardan,gelenden,gidenden duyduğumuz hatta zaman zaman yurtdışı alışveriş tutarı sınırını aşmayı göz aldığımız markalar ülkemize teşrif etmeye başladı.


Real Tecniques fırçaların ülkemize gelmesiyle heyecanlanan kozmetik severlere yeni müjde; Özellikle 8'li mini far paleti öve öve bitirilemeyen Wet'n wild markası yakın bir zamanda gratis mağazalarında satışta olacakmış.

Semtlere göre satışların farklılık göstermesi olası olsa da zaman geçtikçe eğer istenilen stok eritme durumuda göz önünde bulundurularak her gratiste olabilir diye düşünüyorum.

Wet'n wild ürünlerini incelemek ve marka hakkında daha detaylı bilgi edinmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Herkese mutlu günler :)

1 yorum:

  1. haftaya falan gelecek sanırım nasıl bekliyorum sabırsızlıkla tam da bana çok yakın bir gratise geliyor süper olacak.. tabi biraz batacağım o ayrı :-))

    YanıtlaSil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...