6 Haziran 2014 Cuma

I LOVE MAKE UP !

Herkese güzel günler :)
Çok severim makyajı diyeceğim ama makyaj yapmayı mı?yaptırmayı mı? yoksa makyaj malzemesi almayı mı? bilemedim :) Hafta içi hiç sayılabilecek kadar yaptığım makyajlarla istiyorum ki özel bir günde yapıyorsam da yaptırıyorsam da hakkını vereyim :) O yüzdende makyaj çantamda hakkını verecek az ve öz ürün bulunur .Her ne kadar annem ''yeter artık koyacak yerin kalmadı alma alma'' dese de inanın bazen ruj bazen bir kalem dışında extra birşey alanlardan değilim ancak çok beğenmem ve sınırlı sayıda bir ürün olması gerekir ki kaçırmayım :) zaten diğer ürünlerde her ay vanilya club vb. yerlerden gelen ürünler ...

Yukarıda ki grup özel bir gece için hazırlandığım ürün grubum :) 
*Urban decay 2 palet benim kurtarıcım ve ondan başka far paletim hatta farım bile yok ..sevdiğim renklerden oluştuğu ve ben öyle maviler,pembeler fln sevmediğim için gerek duymadım belki ilerleyen zamanlarda macden 4lü smokey eye kiti hazırlayabilirim.
*BeautyBlender sünger ..bloglar arasındaki furyayla bende bir yerlerden almışım ama dolapta unutmuşum son zamanlarda özellikle göz altı kapatıcısı ve aydınlatıcı kullanımında son rütüşları yapmak için kullanıyorum ama uzmanlar tarafından süngerler özellikle temizlendiği halde çok bakteri topladığı için pek tavsiye edilmiyor o yüzden ne yapalım bilemedim.
*Kırmızı çanta ; yukarıda ki çantayı daha doğrusu kalemliği d&r dan ''çocuklar gülsün diye'' standından aldım hem çok hesaplıydı hemde bir hayra geçsin alışverişim diye edindim normalde kalemlik ama ıvır zıvır makyaj malzemelerini çok iyi kamuflaj ediyor,çantalarada rahatlıkla sığıyor .Görürseniz almanızı tavsiye ederim.
*Fırçalar fırçalar :) Son zamanlarda gereksiz malzeme almıyorum dedim ya üst satırlarda ne kadar gereksiz malzeme almıyorsam bir o kadar fırça aldım ..fırçaları şu an tek tek tanıtmayacağım ilerleyen zamanlarda numaraları,işlevleri ve almaya gerek var mı yok mu ? yorumlarımla sizleri bilgilendireceğim.
*Mac Bronzlaştırıcı ve nars aydınlatıcı - sabitleyici 
detaylı yazıları için buraya ve buraya tıklamanız yeterlidir.

Bugünlük bu kadar düğün,nişan,kına vb. sezonun açılmasıyla evde oturamadığım için sizlere detyalı yazılar hazırlayamıyorum affola :) en kısa zamanda tekrar sizlerleyim 
herkese mutlu hafta sonları :) 

2 yorum:

  1. urban decay kalp kalp :) çok seviyorum bu paleti:)

    YanıtlaSil
  2. urban decay kalp kalp :) çok seviyorum bu paleti:)

    YanıtlaSil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...