2 Temmuz 2014 Çarşamba

MUTLULUK GİBİ GİBİ !

Son zamanlarda acaba isimsiz gizli bir blog açıp günlük edasında oluk oluk içimi mi döksem diye geçirdiğim düşünce balonları bu sıralar oldukça fazlalaştı kafamda..


He bir defter alıp niye yazmıyorsun diyenlerde olabilir ama kendimi boca ettiğim , şıp şıp göz yaşı damlattığım için mürekkebi dağılan çok defterim vardır benim ama devir teknoloji devri ve ben has bir akrep burcu olarak tam bir teknoloji delisiyim...

Günlük kavramından uzakta gerçek hikayelerden alıntı olaylar dizisi gibi bazen beni bile boğan buhranlı yıllarda başladığım ve şu yaşıma kadar her seneye bir defter devirmişliğim yok desem yalan olur ama benim hitap şeklim ''sevgili günlük '' değil bildiğiniz Ayşe,Fatma'ydı ( hiçç normal değilmişim ya  ) 

Bu yüzdendir her yeni yıla girerken kendi kendime hediye olarak güzel bir defter alışım veya en sevdiklerimden kırmızı don yerine  kalbimi,aklımı okuyup defter bekleyişim ..
Yani düşününce beni mutlu etmek hiçte zor değil ama gelin görün ki insan oğlu hep en uçlarda yaşadığı için karşısındakinin de istekleriniiii uççç uççç sanıyor ...biraz görmeyi bilelim,detayları önemseyelim sayın takipçi :)

Nereden esti de geldim buralara bilmiyorum ama şu sıralar ziyadesiyle mutluyum ''gibi gibi'' .. 
''gibi gibi'' biraz şahibeli olup mutluluğumu , mutluluğunuzu nazarlardan korusun , acaba ? sorusunu akla düşürsün diye yoksa bildiğinizzzz mutluyumm bu sıralar gibi gibisi fazla :) 

İnsan sebepsiz de 
birinin mutluluğuyla da ,
1 çift gözle de
Kurduğu hayallerin gerçek olma ihtimaliyle de ..
Acaba ? sorusunun belirsizliğiyle de ..
Kimseyi kafaya takmamayla da
15 dk içinde tatil planı yapıp bavul hazırlamaya başlamakla da ..
En yakın dostlarının çocuklarını sevmekle de ..
Büyük konuşmayıp hayatı akışına bırakmakla da 
Mutlu olabiliyormuş ...... 

Güneş bize 1,5 milyon km uzak olasa da bulutların arasından her baktığında bizi ve içimizi ısıtmayı layıkıyla başarıyor ....Yani benim hayatımda ''gözden ırak gönülden ırak'' vurgulu atasözü hiç de geçerli değildir ...  
Biri benim hayatıma girip sefalar getirdiyse ömrüme ...İsterse fizan'dada olsun yinede yeri başımın üstündedir,uzakta da olsa yine ona olan sevgim güneş gibidir .dışı sizi ,içi beni misali ...

Bu satırların sonuna en sevdiğim parçayı kondurmak geldi içimden :) 
Sesini azcık yükseltip , kendinizi tempoya bırakmanızı tavsiye ederim :) 
Mutlu günler :) 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...