14 Temmuz 2014 Pazartesi

ASTROLOJİK HAREKETLER , YENİ BURÇLAR !

Herkese günaydınlar ve iyi haftalar
Sabah sosyal medya hesaplarından açılışı doğal taşlardan,pozitif enerjiden mesaj vererek açınca bugün geçen haftadan beri değinmek istediğim bir konudan bahsetmek istedim.Zaten moda hayatı durgun,zara indirimde ama bir halt yok ee konuşcak daha gündem içi konular bulmak şart :)

Şaka bir yana bir kaç seneden beri astroloji dünyasında dönen burç halkasına yeni burç eklenmesi ve bu sayede ayların kayıp burçlarımızın değişme olasığını duymuşsunuzdur.Size bir Rezzan Kiraz edasında burçlardan bahsetmek isterdim ama ne yazık ki belirli burçlar dışında pek bilgim yok ama merkür retrosu,dolunay etkisi,güneş tutulması vs. gibi burçları ters kepçe eden doğa olaylarının etkilerini bizzat yaşayan bahtsız bir akrep burcu olarak faldan ziyade burçlara çokça  inandığımı söyleyebilirim o yüzdende kahve falı hoş beş sohbet olasa da benim gözümde detaylı bir tarot gayet etkilidir.

Tabi ki yaşayışımızı,başımıza gelen her olayı piskopat gibi burçlara bağlamak son derece yanlış ama valla tutuyor billa tutuyor :)

Özellikle Dinçer Güner'in yorumları benim için nokta atışı olabiliyor.Twitter hesabınız varsa kendisini mutlaka takip edin derim.

Gelelim ana konuya yani burç değişimlerine :)

Dünya yörüngesinde ki kaymalardan dolayı  göbilimcilerin iddiasına göre 6.7 milyar insanın burçlarının değişmiş olabiliceği iddia ediliyormuş.Geçen seneden beri duyduğu bu muhabbete bu sene daha kesin gözüyle bakılarak birde yeni bir burcun eklendiği iddia edilmiş . ''Yılancı'' adlı burç ucundan akrep sonundan yay burcu olan insanların yeni burcu muhtemelen...

Normalde 26 Ekim doğumlu her özelliğiyle akrep burcu olan ben mesela şu an için başak burcuyum..işin ucunda dengesiz ikizler olmakta vardı titiz ve eğlenceli başakla bu dönenceyi kapattığım için gayet mutluyum .

Yukarıda ki döngü gerçek mi ? olur mu ? olmaz mı ? pek bir bilgim yok ama yarın öbür gün biri kalkar ''arkadaşım senin yeni burcun ne ? ''diye sorar falan boş boş bakmayalım ve şu uykulu pazartesini çabucak atlatalım diye sizleri selamlıyorum :) 

Mutlu günler sevgiler :) 


2 yorum:

 1. Boğa olmuşum :)))
  Banada beklerim www.kiriksemsiye.blogspot.com
  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende akrepten başağa geçmişim pek uzaklaşmamışım ama yinede garip olmuş :) Hoşgeldiniz
   sevgiler

   Sil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...