13 Ağustos 2014 Çarşamba

FİKRİMÜHİM KAMPANYASI : SİGNAL WHİTE NOW GOLD !

Herkese yeni günden selamlar
ara ara hatırlayanlarınız varsa ben bir fikrimühim üyesiyim ..dönem dönem yapılan kampanya adıyla gelen ürünleri deneyerek onlar hakkında raporlar hazırlıyorum.Fotoğraflarını çekip,ürünün vaatlerini okuyup,kullanıp gerçekten istelineli veriyor mu diye yazılar yazıyorum.

Bu ayın kampanyası günlük bakım rutinimizin en önemli parçalarından olan ''diş sağlığı''
Fikrimühüm bana kocaman bir paket signal white now gold diş fırçası,macunu ve çevremdekilerle paylaşmam için gratiste geçerli indirim kuponları göndermiş.


Tek fırçalamada daha beyaz dişler vaatini veren signalin diş macunlarını her zaman başarılı bulmuşumdur çünkü bende diş beyazlatmayla birlikte benim için içerisinde ki nane aromasıda çok önemlidir.Hem kalıcı,hem ferahlatıcı hemde sabah aç karnına mide kaldırmayan bir ayarda olması gerekir.Diğer markalı hiç bir diş macununu kullanamıyorum çünkü naneleri fazlasıyla midemi bulandırıyor ki bende nane delisiyimdir acı,tatlı farketmez.

Bu macunda bu problemlerle karşılaşmadım ve ilk kullanımda gerçekten daha beyaz olmasa bile daha aydınlık ve temiz bir diş zeminiyle karşılaştım tabi düzenli kullanımların her zaman daha iyi sonuç verdiğini unutmamak gerekir.


Kutunun içerisinden çıkan diş fırçasını kullanmama gereçk yoktu çünkü benim hali hazırda kullandığım diş fırçasıda ta kendisi.o yüzden onu daha açmadım ama orta yumuşaklıkta olduğu için benim için ideal tavsiye ederim.


Ayrıca içerisinden çıkan bir çok mini boy diş macununuda hem çevreme dağıttım hemde seyahat anları için sakladım :) 
Her zaman,her yerde ihtiyaç duyulacak bu kocaman kutu için signal ve fikrimühim ailesine teşekkürler :)


2 yorum:

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...