11 Aralık 2014 Perşembe

OVERSİZED KABANLAR !

Herkese soğuk ve gri bir perşembe öğleninden tünaydın :)
Havalar Aralık aynının hızla girişinden sonra iyice soğumaya başladı malum..aslında ben öyle tir tir titremelik bir moda henüz geçemedim ama akşam gezmelerimde iç mekanlar yerine dışa mekanlarda oturmak zorunda kaldığımdan mecbur kat kat giyinmek zorunda kalıyorum ...

Son 2 senedir kışlık alışveriş turlarımda dikkatimi sadece kaban ve botların çektiğini fark ettiğim günden beri hiç üst baş alışverişi yapamaz oldum ki sonunda istediğim düz siyah botu ve istediğim azcık oversize görünümlü kabana kavuştuğuma göre sizlerede bilgi vermek istedim.

Oversize kaban dediğimiz hani şu içerisinde kaybolduğumuz,genelde düz desensiz modellerden olan boyca uzun şeylerdir.Aslında böyle anlatınca ben bile anlamadım ama birazdan sizi görsellere boğacağım için sıkıntı yok :)

Ben başta yine büyük konuşarak ben bunlardan giymem yaaa dedim ama şimdilerde çok beğendiğimi ve özellikle salaş giyim tarzına çok yakıştırdığımı itiraf etmeliyim zaten adı üzerinde Oversized :)
Size şu şu mağazadan veya markadan bulursunuz diye isim vermiceyeceğim çünkü aklınıza gecelek her markada her fiyat aralığında bu kabanlardan bulmanız mümkün ama illada bir kaç yer söylemek gerekirse zara,mango,koton,...:) 

mutlu günler :) 

2 yorum:

  1. bende bayılıyorum bu tarz kabanlara ilk önceler de bana da çok cezbedici gelmese de şimdilerde oldukça çok kullanıyorum.

    YanıtlaSil
  2. Görseller bir birinden güzel bende bu tarz kabanlari seviyorum ama hic kullanmiyorum belki dayanamayip modasi gecmeden bi gün alirim :)

    YanıtlaSil

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...