13 Ocak 2015 Salı

MAKE UP FOREVER MASKARA BAZI / LASH FİBERS !

Herkese Merhabalar
Geçenlerde bu sıralar pek kozmetik ürünü almıyorum,alsam da bitenlerin yerine takviye amaçlı demiştim.
Tabi yukarıda söylediklerim yeni ürünleri araştırmıyorum,bilmiyorum hatta dayanıp almıyorum anlamına gelmez :)
Geçenlerde tavsiyelerine güvendiğim ve videolarını pür dikkat izlediğim Makyaj Günlüğünün canlı kanlı tavsiyesi üzerine müthiş bir ürün keşfettim.


Make up forever maskara bazı ..aslında tam olarak bu sıfatlamı geçiyor piyasada bilmiyorum ama ben mağazadan bu amaçla isteyince hemen ne olduğunu anladılar.

Kullanımı ve etkileri
*Maskaranızı sürmeden önce istediğiniz yoğunlukta sürebileceğiniz ürün beyaz renkte o yüzden kirpikleriniz bembeyaz oluyor.
*Size tavsiyem ürünün gözünüzde kurumasını beklemeden üstüne maskaranızı sürmeniz çünkü ürün kirpiklerinizi sertleştirdiği için üzerine maskara uygulamanız kuruluğa ve dökülmelere sebep olacaktır.
*Gerçektende söylenildiği gibi bir baz olarak kullanılıyor ve maskaraların dökülüp,kuruyup gözü rahatsız etmenii minimuma indiriyor.
*ve şaşırtıcı bir şekilde kirpikleri inanılmaz hacimlendiriyor ve kaldırıyor eğer hatrı sayılır kirpikleriniz varsa bu ürünle özel günlerde takma kirpik derdinden kurtulacağınızı iddia ediyorum.
*50 yada 60 tl arasında bir fiyatı var bende Bahçeşehir akbatı avm deki kendi mağazalarından aldım ama sephoralarda da mufe standları mevcut.

Baz konuları beni aslında vakit ve pratiklik açısından biraz daratsa da bitse yine alırım dediğim ürünler listesinde ilk sıralara tırmanıcak bir ürün bu .


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen mesaj bırakınızzzzz , mutlaka bırakınızzz :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...