24 Şubat 2015 Salı

Kazandıran Online Alışveriş için: Bonusbay

Geçen gün internette dolaşırken ‘bonus dağıtan’ ilginç bir site ile karşılaştık. Bonusbay
Bonusbay, içerisinde hepimizin yakından tanıdığı ve sık sık online alışveriş yaptığı en iyi mağaza ve markaların bulunduğu tamamen ücretsiz bir sistem. Mağazalar bu sisteme özel indirim bonusları tanımlayıp, Bonusbay üzerinden yapacağınız her online alışverişinizde Sizlere kazanma fırsatı sunuyor.  Daha da etkileyeceği olanı kazandığınız bu bonuslar da sonrasında ‘nakit para’ olarak hesabınıza yatıyor. Karlı gözüküyor değil mi?
Sizler de hemen kazanmaya başlamak için Bonusbay’e facebook kimliğinizle veya dilerseniz e-mail adresinizle de kolayca ve ücretsiz kayıt olabilir ve sonrasında da Beymen, Lidyana, Markafoni, Boyner gibi aradığınız tüm mağazalardan kazandıran online alışverişe başlayabilirsiniz.
Düşünün ki, Bonusbay üzerinden, Lidyana’ya tıklayıp, uzun zamandır almak istediğiniz saati indirimli olarak satın aldığınızda, %4,5 bonus oranı ile kazancınız anında Bonusbay hesabınızda. Çok kolay, değil mi?
Giyim kuşamdan, dekorasyona, yeme-içmeden seyahate kadar tüm online alışverişlerinizi Bonusbay üzerinden yaptığınızda da ciddi bir miktarda birikecek bonuslarınızı düşünün. Aynı zamanda, biriken paralarınızı tekrar bir yerde harcamanız da gerekmiyor. Nakit paranız  en az 30 TL olduğunda banka hesabınıza da yatırtabiliyorsunuz.
Siz de aşağıdaki videoyu izleyerek, Bonusbay ile her alışverişinizde kazanmanın ne kadar kolay olduğunu görebilir ve bu linten ücretsiz olarak katılabilirsiniz: http://www.bonusbay.com.tr/alisveris
Mutlu Alışverişler!
Bir boomads advertorial içeriğidir.

11 Şubat 2015 Çarşamba

İNSTAGRAM : elidaninaskcesmesi !

Herkese beyaz ve soğuk bir günden selamlar
kar yüzünden evden çıkmadığımız fazlaca soğuk günler yaşıyoruz malum ...
evden çıkamadığımız zamanlarda elimizde telefon veya ıpadlerimizi alıp sosyal medya turlarıyla vaktimizi geçiriyoruz .
Ben kendimi bildim bileli sosyal medyanın her koluyla fazlaca haşır neşir olmuşumdur hatta üniversite eğtimimi bu sektör üzerine almadığım için fazlaca pişmanlık duyucağımı yıllar sonra anlayacaktım :)


şimdi instagram sevenlerdenseniz arama bölümüne ''elidaninaskcesmesi'' yazarak beni takibe alıyorsunuz , bende mutlu mesut oluyorum :) 

Konu konu değilde içimden gelen herşeyi paylaştığım hesabımda sizleride görmekten mutluluk duyarız :) 
Haydı çıkın çıkın gelin :)
Mutlu günler 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...