21 Mayıs 2015 Perşembe

LG G4 ile Mükemmel Görün, Mükemmel Hisset!

LG G4, F 1.8 diyafram aralığı ve 16 MP kamera özelliği ile düşük ışık ve portreler için ideal olan ultra-parlak lensi kullanarak muhteşem netlik ve ayrıntı ile parlayan harika-profesyonel görünümlü fotoğraflar çekin.
G4'ün teknolojinin son harikası, kızılötesine duyarlı renk spektrum sensörü, bir fotoğrafın çekilmesinden bir kare önce tüm görünür ışığı analiz eder ve ölçer ve bu sayede bir fotoğrafın renklerinin düşük ışık koşullarında dahi doğal ve canlı görünmesini sağlar. Aydınlık ve karanlığı ayarlayan kamera ayarlarını düzenleyerek her anı bir sanat eserine çevirin, hareketleri daha hızlı dondurun ve daha iyi düşük ışıkta fotoğraf çekin. G4'ün lazer otomatik odaklanma özelliği ve kamera titremesini azaltan gelişmiş bir görüntü sabitleyicisi olan OIS 2.0 ile hızlı ve net fotoğraflar çekin.
Mükemmel selfie'yi yakalamak için ideal olan bu sınıfının en yüksek kalitesine sahip 8 MP ön kamera, LG'nin eğlenceli ve kullanımı kolay Hareketle Çekim ve Tanıma özelliklerini barındırıyor.
IPS Quantum Ekran, zengin ve orijinal renklerde ve şaşırtıcı düzeyde aslına uygun yüksek kontrastlı canlı görüntüler üretir.  Ayrıca, ekranın gün ışığında kolaylıkla görünür olmasını sağlamanın yanı sıra, pürüzsüz ve hızlı tepki sağlayan In-cell Touch Display teknolojiden de yararlanır.
Sanatsal bir hassasiyetten esin alan G4'ün birinci sınıf arka kapakları metalik gri, seramik beyaz, parlak altın ve buğday deri şeklinde sunulmaktadır. Şık renkli arka kapaklar, dokusal olarak işlenmiş diziler şeklinde ayırt ediciliğe sahiptir ve deri seçenekleri, özel iplikle dikilmiş bir dizi ayırt edici renk ve özellik ile sunulmaktadır.
Detay için: http://www.lg.com/tr/smart-phones/lg-LGH815TR


Bir boomads advertorial içeriğidir.

8 Mayıs 2015 Cuma

DEĞİŞİM İYİDİR ! + OMBRE MACERASI !

Herkese mutlu günler
malum yaz yaklaşıyor,kıyafetler,makyaj stilleri hatta saçlar bile renklenmeye başlıyor ..
Ben senelerdir boyatamadığım saçlarımdan çevremin verdiği tepkilerle artık fazlasıyla sıkılmaya başlamıştım.
Gayet sağlıklı,parlak ama renginden dolayı beni oldukça ciddi ve sert gösteren saçlarıma bu kadar kişi farketmişse bir bildikleri vardır diyerek tüm cesaretimi toplayıp bir maceranın içerisine atıldım.

Öncelikle işlem yaptıracağınız yere ve kişiye güvenmeniz çok önemli tabi güvenle birlikte eğer çok takıntılı bir yapınız varsa üzgünüm işiniz zor çünkü açık konuşmak gerekirse ne kadar çok takıntı o kadar çok olumsuzluk demektir bence o yüzden saçlarınızı emanet ettiğiniz kişiye güvenip arkanıza yaslanınız.

Ben bu konuda şanlıyım çünkü İşlem yaptırdığım salon oldukça tanıdık tabi benim için tanıdık olmaları değil benim yaptıkları işlemleri yakınen bilem :)

Salon Nilya İstanbul Beylikdüzü bölgesinde deneyimli ekibiyle hizmet veren bir salon.Gerek uygulanan işlemlerle gerekse müşterilerine karşı gösterdikleri özen ve güler yüzle bence takdiri hakediyorlar.


Gelelim aşama aşama saç değişimime :)
*Koyu kahve olan saçlarım diplerine hiç girilmeden sadece 1 ton kırıldı çünkü dore-sarı renkle geçişlerinin sert olmaması için bu işlem şarttı aksi taktirde komple açılması gerekiyordu oda ombrelikten ve doğallıktan çıkıp başka işlemlere dönücekti.

*Yukarıda ki işlem toplamda 3 dk. falan sürdü saç yıkanıp tekrar kurutulup fönlendikten sonra folyo kağıtlar ve profösyonel ellerin hazırladığı boya karışımı bolca krepe ve ayrım işlemiyle saçıma uygulandı.

*Benim saçlarım fazlasıyla gür ve boyasız olduğu için orta bölgelere gelirken alt taraflar çoktan sararmıştı.

*Tüm kafama aynı işlem uygulandıktan sonra yıkama yerine geçiliyor şampuan ve bakım kremleri eşliğinde boyalar saçımızdan arındırılıyor.*Tabiki bitti diyemiyoruz çünkü uygulanan boyanın istediğimiz renk olması yani çiğ görüntüsünün
gitmesi için cila işlemi şart ama 5 dk. gibi bir sürede  halloluyor.

*Açık konuşuyum sarı saçların,balyaj,ombre,röfle vb. gibi saç işlemlerinin en zor kısmı fırça izi kalmasın diye bolca atılan krepelerin açılması :) valla yalan yok :)

Yukarıda detayları daha önce saçlarını boyatmayanlar için bu kdr detaylı anlattım yoksa herkesin bildiğine eminim :)

Yukarıda ki işlemlerden sonra saçınıza uygun ürünlerle bakımlarını aksatmamanız bence en önemli nokta ..çünkü ısı,boya,hava koşulları vb herkes saç sağlığımızı etkiliyor.

Salon nilya benim en sevdiğim marka olan davines'in ürünlerini satıyor.

Beni baştan yarattıkları ve salondan ağzım kullaklarımda çıkmamı sağladıkları için Salon Nilya ekibi Bülent beye ve Nilay hanıma teşekkürlerimi bir borç bilirim
iyi ki varsınız :)

Salon Nilya instagram hesabı : salon_nilya
facebook hesapları için : buraya tıklayabilirsiniz

Mutlu günler :)Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...